[160l] Małe mcharium

Awatar użytkownika
yorki111
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 955
Rejestracja: 21 czerwca 07, 07:29

Re: [160l] Małe mcharium

Postautor: yorki111 » 5 sierpnia 12, 21:14

Skoro nazywasz to bigosem niech tak będzie. Dorzucę bojownika zamiast grzybków ;)
Killifish pisze:Ty także proponowałeś, teraz nie dziwi mnie, czemu masz taki bigos. Po co masz baner forum, z którym już nie chcesz być kojarzony?

Coś takiego napisałem? Chcę być kojarzony bo to moje rodzinne, bigosowe forum.
Zresztą nie wiem po co chcesz mi na siłę narzucić swoją filozofię. Miej ją dla siebie, a ja pozostaję przy swojej.
Killifish pisze:Bojownik będzie cudownie pasował, faktycznie, przecież ważne jest ludzkie ego a nie dobro zwierząt.

Jak nie jak tak? Parametry wody wszystkich gatunków są zbliżone więc nie widzę problemu.
Po Twoim ostatnim poście nie widzę partnera do dyskusji o PW już nawet nie będę wspominał.

A ja chętnie bym podyskutował jeszcze, ale skoro tak to pozdrawiam i zapraszam do oglądania mojego bałaganu. ;)
160l-mcharium
56l-mchowa kostka

Killifish
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1798
Rejestracja: 20 grudnia 11, 11:20
Lokalizacja: Browar pod Krakowem

Re: [160l] Małe mcharium

Postautor: Killifish » 5 sierpnia 12, 21:39

yorki111 kolejny raz udowadniasz jakim jesteś ignorantem i dlaczego byle jaka akwarystyka nadal jest tak popularna.

Parametry, nawet nie wiesz jak widzę, jakie parametry potrzebują zwierzęta które posiadasz. Parametry to nie wszystko, liczy się odpowiedni aranż pod dany gatunek/i.

Możemy dyskutować, tylko ja lubię dyskusję z akwarystami a nie z pseudoakwarystami dla których bigos jest szczytem marzeń.
Pozdrawiam, Wujek Killi.
-----------------------------
Obrazek

Awatar użytkownika
yorki111
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 955
Rejestracja: 21 czerwca 07, 07:29

Re: [160l] Małe mcharium

Postautor: yorki111 » 6 sierpnia 12, 07:23

To Twoje osobiste zdanie. Mi ono nie odpowiada i do niego mnie nie przekonasz. Niestety mamy dwa różne poglądy na temat akwarystyki.
160l-mcharium
56l-mchowa kostka

SkowyT
Ikra
Ikra
Posty: 10
Rejestracja: 13 stycznia 15, 16:33
Lokalizacja: Polska

Re: [160l] Małe mcharium

Postautor: SkowyT » 30 stycznia 15, 19:44

Witam.
Po pierwsze chciałem pochwalić autora za aranżację zbiornika, jak dla mnie rewelacja.
Przeglądałem forum w poszukiwaniu właśnie aranżacji z korzeniami i przyznam,że ta urzekła mnie niebywale.
Mam dwa pytania do autora, lub może do kogoś z forum kto zna się na takich aranżacjach.
Pierwsze, jaki to konkretnie korzeń, czy bardzo barwi wodę itp.

Czy można zastosować do podobnej aranżacji korzeń, lub korzenie red moor wood?

Druga sprawa jak na takim korzeniu "dokonać", że się tak wyrażę aranżacji roślin.
Mchy to oczywiście za pomocą żyłki jak się domyślam, podobnie z anubiasem, jak jednak umieścić na takim korzeniu rośliny.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Kozub
Ryba
Ryba
Posty: 207
Rejestracja: 7 lutego 12, 12:30
Lokalizacja: Racibórz/Opole

Re: [160l] Małe mcharium

Postautor: Kozub » 30 stycznia 15, 20:07

SkowyT - Obrazek
Człowiek człowiekowi wilkiem, a zombie zombie zombie.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości