[70L][ogólnoroślinne]Zimka - nowe fotki!!

Awatar użytkownika
jonasz78
Ryba
Ryba
Posty: 394
Rejestracja: 26 marca 05, 15:37
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: [70L][ogólnoroślinne]Zimka - nowe fotki!!

Postautor: jonasz78 » 6 września 05, 13:00

...jak to mówili w idolu generalnie jestem na TAK ;) ....ale ... no niestety jest tu kilka ale:
zaczynamy
1. czemu tak mało wody ...czy wynika to z konstrukcji pokrywy? w chwili obecnej światło wydostające się spod pokrywy przez przednia szybę akwarium strasznie psuje efekt i zwyczajnie oślepia obserwatora.
2. nie wiem czy to bombelki powietrza czy glony na przedniej szybie objawiają sie na o ile dobrze pamietam pierwszym zdjeciu? no i tak na margnesie napowietrzania akwarium przydałoby sie ten węzyk troszkę schować ...nie jest on tak ładny jak Twoje roślinki ;)
3. na zbliżeniach pokazujesz, że masz problem z glonami nitkowatymi ...warto byłoby coś z tym zrobić bo znacząco obniżają walory estetyczne roślinek.
Generalnie zdjęcia, które przedstawiałeś na początku postu przedstawiają ładniejszy ...bardziej zadbany zbiornik ...co prawda można się było dopatrzeć krasnorostów ...poradziłeś sobie z tym :)?
Jeśli chodzi o obsadę roślinek to jeśli ktoś nie trzyma pyszczaków z Malawi z rybami np. z SA to zawsze byłem raczej liberałem ;)
życze sukcesów hodowlanych
Akwarium 150x50x60 Filtracja Fluval 404+Aqua Szut Senior Bio

Awatar użytkownika
Zimek
Narybek
Narybek
Posty: 32
Rejestracja: 5 kwietnia 05, 13:57
Lokalizacja: Lublin

Re: [70L][ogólnoroślinne]Zimka - nowe fotki!!

Postautor: Zimek » 6 września 05, 13:40

PPK pisze:Witam. akwa naprawde ładne. cryptocoryny piękne. ogólnie na 5 daje 5. Pozdrawiam:)

Nie ma w akwarium już żadnej kryptokoryny :roll:
Dolewałem wody niewiem jakoś tak raczej nie oślepia :|
Właśnie walczę z tym paskudztwem-glonami :cry:
Wężyk mam nadzieję że zasłonię roślinami :D
Pozdrawiam ;)
Zimek
70L (ogólne), 25L (gupiki), 6L(kotnik) i 112L (zbliża się wielkimi krokami)
http://img108.imageshack.us/img108/9675/200507091655233sv.jpg - moje lubelskie forum akwarystyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości