Moje 200 l. z Księżniczkami z Burundii

Awatar użytkownika
Misiek
Narybek
Narybek
Posty: 56
Rejestracja: 4 listopada 04, 09:28
Lokalizacja: Chrzanów

Moje 200 l. z Księżniczkami z Burundii

Postautor: Misiek » 28 września 05, 09:12

Witam!!!

Chciałbym przedstawić moje 200 l. akwa z Księżniczkami z Burundii.
Tym samy zapraszam na inne równie dobre forum.
200 l. z Księżniczkami z Burundii
http://www.aakwarystyka.fora.pl/viewtopic.php?t=55

ZObaczycie tam wiele ciekawych artykułów, np. o rybach których nie powinniśmy kupować,
o oczkach wodnych i roślinach do nich przeznaczonych, wszystko akwarystyce, ale także kilka innych ciekawych wątków :D

ZAPRASZAM!!!

Awatar użytkownika
Elmo
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 516
Rejestracja: 20 maja 04, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje 200 l. z Księżniczkami z Burundii

Postautor: Elmo » 28 września 05, 15:34

Witam ;)

Zacznę może trochę nietypwo... niemamy nic przeciwko reklamowaniu innych serwisów oraz for dyskusyjnych , proszę jednak umieszczać teog typu treści w odpowiednim dziale.. (HydePark). Teraz przejdę to meritum sprawy czyli zbiornika.. ogolnie bardoz łądnie jednak jest coś co mi się rzuciło w oczy i nie bardoz mi się podoba.. chodzi o tą zagrodę chyba z mchem o ile się nie myle ;)

Pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika
A-kara
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1760
Rejestracja: 5 marca 05, 22:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje 200 l. z Księżniczkami z Burundii

Postautor: A-kara » 28 września 05, 15:46

Ale ja tu dawno nie pisałam :wink: Trochę zabawnie wygląda ten płotek dla mchu , jak dla mnie bardzo on psuje ogólny widok akwa.Jesli nie chcesz by mech ci wypływał , możesz go przymocować żyłką do kamyka,wtedy bedzie to wyglądało znacznie lepiej , oczywiscie zrobisz jak chcesz. Zasłoniłabym ta grzałke wiekszą kępka moczarek i dała czarne tło:) Ogólnie akwa całkiem fajne :wink:
A long time ago, we used to be friends...
Antonio Banderas... <3 Twoja ja :> :* ...

Awatar użytkownika
Giusss
Ryba
Ryba
Posty: 119
Rejestracja: 8 stycznia 05, 14:54
Lokalizacja: London/Dąbrowa Gór.

Re: Moje 200 l. z Księżniczkami z Burundii

Postautor: Giusss » 28 września 05, 16:00

Elmo pisze:Zacznę może trochę nietypwo... niemamy nic przeciwko reklamowaniu innych serwisów oraz for dyskusyjnych , proszę jednak umieszczać teog typu treści w odpowiednim dziale.. (HydePark).

Też uważąm to za troszke dziwne :? przecież nic trudnego w umieszczeniu zdjęć na tym forum, no chyba, że masz z tym jakiś problem, ale jak dobże kojaże to admin forum może pomóc
Elmo pisze:ogolnie bardoz łądnie jednak jest coś co mi się rzuciło w oczy i nie bardoz mi się podoba.. chodzi o tą zagrodę chyba z mchem o ile się nie myle

Rzeczywiście zagroda jest jak by z innej bajki i całkowicie tu nie pasuje.

Od siebie mam jeszcze jedno zastrzeżenie/pytanie
Czy ten żwir nie jest za duży dla Księżniczek :?: Rozumiem, że mają kryjówki w skałkach, ale (wiedza czytana) jak dobże pamiętam rybki te kopią w podłożu, więc czy najlepszym rozwiązaniem nie jest piasek albo bardzo drobny żwirek :?:
Przed wyjazdem
45 l
3x Apistrogamma cacatuoides
2x Otocinclus
3x Krewetka

Obecnie: Jedynie Bóg wie !

Awatar użytkownika
Ewelinka22
Ryba
Ryba
Posty: 142
Rejestracja: 25 listopada 05, 10:36

Re: Moje 200 l. z Księżniczkami z Burundii

Postautor: Ewelinka22 » 6 grudnia 05, 18:33

Bardzo ładne akwarium...A te plotki dodaja uroku, sa dosyc oryginalne... :!: Akwa na 5

Pozdrawiam :)
http://www.malawiforum.pl
ZAPRASZAMY DO DYSKUSJI
MALAWI, TANGANIKA, INNE BIOTOPY

Akwarium 540L Malawi w trakcie zakładania.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości