112 l A-kary

Awatar użytkownika
Behemoth
Ryba
Ryba
Posty: 326
Rejestracja: 14 marca 05, 13:36
Lokalizacja: z pokoju numer 69

Re: 112 l A-kary

Postautor: Behemoth » 4 czerwca 06, 19:44

Aj, jaka słodka ta herbata :)
A może ktoś z mieszkańców Warszawy porobił by zdjęcia lepszym aparatem, albo coś?

Awatar użytkownika
A-kara
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1760
Rejestracja: 5 marca 05, 22:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: 112 l A-kary

Postautor: A-kara » 4 czerwca 06, 19:50

No wlasciwie to caly dzien nie wiedzialam co odpisac ci Jakus :) To bardzo mile, dziekuje :wink: .... A co jakosci zdjec to jeszcze pojecze takiemu pewnemu bardzo milemu Panu :D Wiec sadze, ze lepsze zdjecia niedlugo juz beda :wink: Dodam, ze teraz posadzony jest mech Java moss na tylnim korzeniu :) A eleochariss moze zostanie zmieniony na glosostigme, bo zeby dobrze rosl, to nie powiem :wink:


Pozdrawiam :)


PS. Kubus, czemu tak nagle zamilkles? Taki wygadany byles :lol:
A long time ago, we used to be friends...
Antonio Banderas... <3 Twoja ja :> :* ...

Awatar użytkownika
kuba!!!
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1880
Rejestracja: 7 września 04, 13:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: 112 l A-kary

Postautor: kuba!!! » 4 czerwca 06, 22:34

A-kara pisze:PS. Kubus, czemu tak nagle zamilkles? Taki wygadany byles Laughing


jest cos takiego jak praca i ja tam uczeszczam :roll: wiec nie moge codziennie bec na tym forum

nie pisalem ze akwa jest zle tylko ze sa ladniejsze. zapraszam na holenderskie.
a co do zdjecia to jedyne co moge powiedziec to to ze cabomba jak dla mnie tam nie pasuje i ma za zadkie liscie ( na inny kometarz nie pozwala jakosc fotki)

i przepraszam jesli urazilem o wszech piekna, madra i przecudowna. bo tu trzeba pisac tak aby sie przypodobac.

pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
A-kara
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1760
Rejestracja: 5 marca 05, 22:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: 112 l A-kary

Postautor: A-kara » 5 czerwca 06, 18:47

Smam tez sie zastanawialam czy kabomba rzeczywiscie pasuje. Niby chcialabym ja zmienic na cos innego, bo za bardzo zwraca na siebie uwage, ale nie wiem na co , pozatym to jedna z moich ulubionych roslin i bardzo mi sie podoba.
kuba!!! pisze:nie pisalem ze akwa jest zle tylko ze sa ladniejsze. zapraszam na holenderskie.

Wcale nie musi ci sie to podobac. Masz wlasne poczucie estetyki. Holenderskie.pl ogladam bardzo czesto i przyznac im trzeba ze jest co pozazdroscic.

kuba!!! pisze:i przepraszam jesli urazilem o wszech piekna, madra i przecudowna. bo tu trzeba pisac tak aby sie przypodobac.


A ja o ile wiem nikt nie pisze zeby sie tu przypodobac. Nie bede tego komentowac, powiem ci poprostu ze bardzo sie an tobie zawiodlam. I bynajmniej nie przez ten tylko jeden komentarz, tylko jzu przez wiele innych. Nic ci wiecej nie pwoeim bo nie mam zamiaru klocic sie z toba przy calym forum. Nie mam zamiaru cie juz pytac o co chodzi i co sie dzieje, bo widac ja chce byc mila dla ciebie a ty poprostu sie nabijasz. Milej zabawy. Ale beze mnie.
A long time ago, we used to be friends...
Antonio Banderas... <3 Twoja ja :> :* ...

Awatar użytkownika
kuba!!!
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1880
Rejestracja: 7 września 04, 13:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: 112 l A-kary

Postautor: kuba!!! » 5 czerwca 06, 20:37

A-kara pisze:A ja o ile wiem nikt nie pisze zeby sie tu przypodobac.


nie kometuje


A-kara pisze:Nie bede tego komentowac, powiem ci poprostu ze bardzo sie an tobie zawiodlam.


straszne. mam juz lzy w oczach
A-kara pisze:Nic ci wiecej nie pwoeim bo nie mam zamiaru klocic sie z toba przy calym forum.


to po co napisalas ten post????? nie moglas napisac prywatnej wiadomosci?
jak chcesz cos jeszcze napisac to na poczte bo teraz mnie jakis czas na forum nie bedzie.

pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
Elmo
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 516
Rejestracja: 20 maja 04, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: 112 l A-kary

Postautor: Elmo » 6 czerwca 06, 17:37

Ho ho ho...

Nie było mnie trochę a widzę że tu ciekawe klimaty się robią... może zaczne od małego off-top... Kuba przechodzi chyba jakiś kryzys.... zresztą on zawsze krytykuje.... Ale tak naprawde nigdy nie pokazał żadnego swojego dzieła... tłumaczy się ze nie ma czasu itp... nie to żebym bronił Akare w jakiś specjalny sposób.. ale akawarium pokazała naprawde ładne , owszem są ładniejsze, ale biorąc pod uwagę wiek,płeć :) oraz widoczą pracę włożoną w zbiornik jest czego pogratulować :)

Ps. Moim zdaniem na tym forum nie ma "kółka wzajemnej adoracji" jak to zasugerował Kuba...

Awatar użytkownika
Ren-Ai
Ryba
Ryba
Posty: 435
Rejestracja: 28 stycznia 06, 16:28
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Re: 112 l A-kary

Postautor: Ren-Ai » 6 czerwca 06, 21:15

Ale np. ja, gdy coś oceniam - to robię to szczerze i nie zwracam uwagi na zdanie innych. Myślę, że robię dobrze...
za posty z początku 2006 r. nie biorę odpowiedzialności

Awatar użytkownika
Aigel
Administrator
Administrator
Posty: 2852
Rejestracja: 19 maja 04, 10:41
Lokalizacja: Warszawa/Legionowo

Re: 112 l A-kary

Postautor: Aigel » 6 czerwca 06, 21:51

Elmo pisze:ale biorąc pod uwagę wiek,płeć Smile oraz widoczą pracę włożoną w zbiornik jest czego pogratulować Smile


:ok:

A tak przy okazji oceniajcie zbiornik, a tak mile pogaduszki na prv, albo piatkowym czacie.

P.S. Ja nadal w szoku Elmus wrocil :mrgreen:

Pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
A-kara
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1760
Rejestracja: 5 marca 05, 22:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: 112 l A-kary

Postautor: A-kara » 7 czerwca 06, 17:13

Ale np. ja, gdy coś oceniam - to robię to szczerze i nie zwracam uwagi na zdanie innych. Myślę, że robię dobrze...



Nie wiem dokladnie do czego chcesz nawiazac, ale jesli do mnie to dla mnie naprawde nie jest wazne czy komus podoba sie ta aranzacja zbiornika czy nie. Kazdy ma swoje wlasne zdanie. Ale jesli ja probuje byc mila, a ktos inny poprostu jest bezczelny to przykro mi nie pozwole sobie na jakies bezpodstawne dogryzki. I bardzo prosze zeby juz zakonczona byla ta dyskusja o mnie i kubie. Oceniajcie zbioronik, a nie dialogi. Ten temat zostal zalozony z mysla o tym, byscie mowili co wam sie podoba, a co nie i byscie wyrazili konstruktywna krytyke.

[ Dodano: 2006-06-13, 19:23 ]
Nowe fotki:

Udalo mi sie uchwycic bardzo wscibska pielegniczke :)

http://img157.imageshack.us/img157/4079/akar6dq.jpg
Sa tez nowe fotki baniaka-w opisie zbiornika :wink:
A long time ago, we used to be friends...
Antonio Banderas... <3 Twoja ja :> :* ...

Awatar użytkownika
tetra
Ryba
Ryba
Posty: 444
Rejestracja: 14 maja 05, 21:35

Re: 112 l A-kary

Postautor: tetra » 21 czerwca 06, 12:54

Akwarium ładne :) . Mi osobiście nie pasuje tutaj bacopa i ta pustka przed nią. Fajne pielęgniczki, jakie są już duże ? Czy są terytorialne względem innych ryb ?
Pozdrawiam :)

Asikaa_lol
Narybek
Narybek
Posty: 71
Rejestracja: 7 maja 06, 14:27
Lokalizacja: Henryków

Re: 112 l A-kary

Postautor: Asikaa_lol » 21 czerwca 06, 17:29

Śliczneeee akwarium. Też bym takie chciała :cry: :cry: Dodaj jeszcze swoje zdjęcie na tle baniaczka :D :D

Awatar użytkownika
A-kara
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1760
Rejestracja: 5 marca 05, 22:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: 112 l A-kary

Postautor: A-kara » 21 czerwca 06, 18:38

tetra pisze:jakie są już duże ? Czy są terytorialne względem innych ryb ?


Samiec ok 7 cm, samica ok 5 cm. Samica jest bardzo agresywna, niestety stracilam juz przez nia kilka ryb, gdy je zaatakowala.Notorycznie poluja na male krewetki czemu zabardzo nie moge poradzic, jedynie powiedziec im smacznego :wink: ... Co do backopy... moze ja na cos zmienie tylko za bardzo nie wiem na co. Pozatym to "zabytkowa" roslina...przetrwala moj nawal glonow, w tym sinic oraz zakladanie zbiornika ktore w moim wydaniu obfitowalo w liczne bledy 8)
A long time ago, we used to be friends...
Antonio Banderas... <3 Twoja ja :> :* ...

Bartekomen
Narybek
Narybek
Posty: 50
Rejestracja: 6 maja 06, 21:44
Lokalizacja: Pagorzyna

Re: 112 l A-kary

Postautor: Bartekomen » 5 lipca 06, 13:40

Akwarium to masz the best, podoba mi się bardzo, a co najbardziej to aranżacja i dużo ładnych roślinek. Pozdrowienia szczere dla A-kary.
Bartekomen!!!!!!!!!!!!

piteri
Ryba
Ryba
Posty: 475
Rejestracja: 25 sierpnia 04, 08:25
Lokalizacja: Konin

Re: 112 l A-kary

Postautor: piteri » 5 lipca 06, 18:44

Poprostu nic dodać, nic ująć :)
duuże mcharium w przygotowaniu...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości