MOJE 200 LITRÓW

akp44
Ikra
Ikra
Posty: 16
Rejestracja: 17 kwietnia 07, 18:12
Lokalizacja: łódż

MOJE 200 LITRÓW

Postautor: akp44 » 3 maja 07, 07:33

witam chciałbym tez przedstawić mój baniaczek 200 litrów

a w nim
4 skalary
2 mieczyki
1 bocja
3 glonojady

http://akp44.bloog.pl/foto,3455826,gal,264643,.
http://akp44.bloog.pl/foto,3455831,gal,264643,.
http://akp44.bloog.pl/foto,3455828,gal,264643,.

tło jest własnej roboty zewnętrzne wykonane z papieru a w tle są zatopione rórki do filtra zewnętrznego zapraszam niedługo do działy projekty ( zrób to sam ) pokaże fotki i opisze co i jak pozdrawiam

Awatar użytkownika
Aigel
Administrator
Administrator
Posty: 2852
Rejestracja: 19 maja 04, 10:41
Lokalizacja: Warszawa/Legionowo

Re: MOJE 200 LITRÓW

Postautor: Aigel » 3 maja 07, 10:46

Witam
Masz fajny zbionik, ale musisz go jakos zagospodarowac, bo narazie to strasznie, ale to strasznie pusto jest w nim.

Pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
artur_89
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 3735
Rejestracja: 15 lipca 06, 21:04
Lokalizacja: Jaworzno

Re: MOJE 200 LITRÓW

Postautor: artur_89 » 3 maja 07, 11:58

Tak jak powiedział Aigel, akwarium jest bardzo puste. Zmień żwir na jakiś ciemniejszy, bo ten bardzo się rzuca w oczy (poprostu razi) i tym samym odwraca uwagę od innych rzeczy w akwarium. Bocje to ryby stadne, więc pasowały by jej dokupić towarzystwo, min. 3 (a jaka to Bocja??). Tak samo mieczyki to również ryby stadne więc dokup z jakieś 3 osobniki. Hmmm Glonojady (mam nadzieje że chodzi o zbrojniki niebieskie), ja bym oddał przynajmniej jednego. A reszta może zostać te, skalary mnie troche rażą, ale nie wiem jakie wysokie masz akwarium?? Dokup jakieś 2 większe korzenie, rośliny, kokosy jeśli chcesz mieć Bocje, bo one muszą mieć się w czym skryć. Natomiast tło bardzo mi się podoba. To tyle z mojej strony. pozdro

akp44
Ikra
Ikra
Posty: 16
Rejestracja: 17 kwietnia 07, 18:12
Lokalizacja: łódż

Re: MOJE 200 LITRÓW

Postautor: akp44 » 3 maja 07, 13:14

artur_89 pisze:Tak jak powiedział Aigel, akwarium jest bardzo puste. Zmień żwir na jakiś ciemniejszy, bo ten bardzo się rzuca w oczy (poprostu razi) i tym samym odwraca uwagę od innych rzeczy w akwarium. Bocje to ryby stadne, więc pasowały by jej dokupić towarzystwo, min. 3 (a jaka to Bocja??). Tak samo mieczyki to również ryby stadne więc dokup z jakieś 3 osobniki. Hmmm Glonojady (mam nadzieje że chodzi o zbrojniki niebieskie), ja bym oddał przynajmniej jednego. A reszta może zostać te, skalary mnie troche rażą, ale nie wiem jakie wysokie masz akwarium?? Dokup jakieś 2 większe korzenie, rośliny, kokosy jeśli chcesz mieć Bocje, bo one muszą mieć się w czym skryć. Natomiast tło bardzo mi się podoba. To tyle z mojej strony. pozdro


tak jest ubogie przyznaje sie ale dopiero jest swierzutkie od 15 kwietnia tego roku ale w wyposarzeniu mam zrobiona porzadnie bimbrownie,filterek zewnetrzny kupny UNIMAX 250 PROFESIONAL. GRZAŁKE Z TERMOSTATEM 200 WAT I narazie monety brakuje ale jak bedzie to jeszcze jakieś mebelki im kupie

[ Dodano: 2007-05-03, 14:18 ]
tło jest zrobione z gazet i kleju do tapet róreczki od filtra sa schowane w tło na stałe jak bede miał chwilke czasu to wstawie na dział zrób to sam fotki z kilejności robienia tła i opisze pozdrowionka

Awatar użytkownika
Elmo
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 516
Rejestracja: 20 maja 04, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: MOJE 200 LITRÓW

Postautor: Elmo » 10 maja 07, 08:07

Witam :)

Zbiornik z potencjałem... ja bym tam widział biotop ameryki płd.. :lol: , oczywiście jeszcze sporo pracy przed tobą... jeżeli chodzi o podłoże to ja bym postarał się zmienić ukształtowanie , jakoś nie podchodzą mi "płaskie dna" ale to takie moje spaczenie :) akwarium jest twoje i tobie ma się podobać 8)

Ps. jak będziesz miał troszkę "wolnych monet" to zainwestuj w jakieś świetlówki , bo jeżeli masz te które były standardowo w pokrywie to cienko będzie z roślinami...
Ps. jak rozumiem to tło jest za zbiornikiem tak ? :)


Pozdrawiam Elmo.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości