[warszawa/wysyłka] Tetra EX 700 - filtr zewnętrzny - mało używany

Awatar użytkownika
kareena
Narybek
Narybek
Posty: 60
Rejestracja: 19 marca 07, 01:33

[warszawa/wysyłka] Tetra EX 700 - filtr zewnętrzny - mało używany

Postautor: kareena » 12 września 21, 15:30

Przeklejam treść mojego ogłoszenia z olx, ale zachecam też do odwiedzenia linka - tam jest galeria zdjęć - https://www.olx.pl/d/oferta/filtr-zewne ... Lr0UT.html

Na sprzedaż posiadam mało używany filtr zewnętrzny (tzw. kubełkowy) Tetra EX 700 – filtr znanej i dobrej marki, który wygrałam w konkursie, więc służył mi jako awaryjny w okresie, gdy złamałam ceramiczną ośkę wirnika mojego głównego filtra (JBL) – działał dopóki nie kupiłam nowego wirnika czyli około miesiąc. Zatem głównie u mnie leżał i sprzedaję, gdyż musiałam zlikwidować akwarium i przy tej okazji oferuję różne akcesoria akwarystyczne - zapraszam też na inne moje ogłoszenia.

### Przedmiot oferty:

Filtr Tetra EX 700: rurki wlotu + wylotu, kubeł, kompletna pokrywa (przyłącze węży, silnik, wirnik itp.), oba węże ze złączkami blokującymi/otwierającymi przepływ, komplet koszyków i wkłady filtracyjne (gąbki + bioballe + ceramika używana i dodatkowo woreczek z ceramiką nieużywaną, która była w zestawie + nieużywany węgiel aktywny z zestawu), poza tym widoczne na zdjęciu uchwyty na mocowanie węży. Dołączam też instrukcję i oryginalne opakowanie, w którym aktualnie jest przechowywany.

### Stan filtra:

Jako mój filtr awaryjny nie był on mocno eksploatowany i głównie leżał, więc ma niewielkie ślady użytkowania, jednak po latach gumowe elementy się zestarzały (zesztywniały): należy więc wymienić węże na nowe oraz wymienić cały wylot lub tylko jego końcówkę - chodzi o gumowy korek do zatykania deszczowni, który zesztywniał i nie trzyma się dobrze, można by ewentualnie go przykleić na stałe. Innych wad nie stwierdziłam, filtr działa dobrze.

### Parametry techniczne filtra:

Maksymalna wydajność pompy: 700 litrów/godzina
Przeznaczony do akwarium: 100 - 250 L
Pojemność filtra: 6,6 L
Koszyki filtracyjne: 4 szt. + wieczko/przykrywka
Wymiary węża: 16/22
Napięcie 230 V / 50 Hz
Moc: 13 W

Zapraszam po odbiór osobisty: Błonie k/Warszawy. Możliwa też wysyłka paczkomatem (płatność z góry).

Wróć do „Sprzedam”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości