Ryby umierają !

Michał123456789
Ryba
Ryba
Posty: 194
Rejestracja: 18 grudnia 07, 17:57

Re: Ryby umierają !

Postautor: Michał123456789 » 4 lutego 08, 19:13

No koment....

1. Nie znasz temperatury!!!! :neutral:
2. Tyle rybek?? Więcej nie szło kupić?? Aha i bez urazy ale jeśli je tak "kochasz" to oddaj je do zoologa i zapewnij im lepsze warunki bo to co one tam mają to tak jakbyś w pokoju 5 na 5 dała 30 ludzi...!!!!

Ja jak zakładałem akwarium (szczegóły w podpisie :mrgreen:
:mrgreen: ) To najpierw dowiedziałem sie co i jak... (miesiąc na forum) Potem wraz ze wszystkimi za co dziękuję :dzieki: Dobrałem odpowiednią obsadę. Potem oczywiście przeczytałem sobie kilka książek o podstawie akwarystyki i dla osób zakładających swoje pierwsze akwarium.... bla, bla, bla itd. Potem dopiero kupiłem sprzęt i akwarium i po 3 dniach (proszę nie komentować wiem że źle...) wpuściłem pierwsze rybki.... stara obsada jak co... był to pewnego rodzaju test. Ryby żyły nie padły więc kupiłem następną porcje i tak działa... Wracając do rybek jak je "kochasz" :/ I nie chcesz ich oddać to zakup większe akwarium.... wiem wiem że to sie tak tylko prosto mówi ale innej rady nie ma.... A tak to pozdrawiam....
60l
harem prętnika karłowatego 1+2
6x neon innesa
3x neon czarny
5x kirysek
3x otosek
2x świderek (ślimak)
4x gupik pawie oczko 1+3
Żabka akwariowa i sumik

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Nimfadora
Narybek
Narybek
Posty: 53
Rejestracja: 28 grudnia 07, 18:16
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ryby umierają !

Postautor: Nimfadora » 4 lutego 08, 19:51

Co to za miłość, skoro skazujesz je na cierpienie?
Oddaj przynajmniej te glonojady...
Alive in the Superunknown

Akwaryb
Ikra
Ikra
Posty: 14
Rejestracja: 12 stycznia 08, 13:38

Re: Ryby umierają !

Postautor: Akwaryb » 4 lutego 08, 22:31

Szpanujecie się ....... rybek mam malo juz.. . Wtedy źlę policzyłam je. Michał123456789 nie chwal się tak . Macie mi pomoc w problemie ,a nie ze kazdy na mnie krzyczy w poscie. Jestescie szałosni . zamykam.
Twoja postawa jest żałosna i do tego te błędy...bez komentarza. Ja zamykam. Tomek23
Ostatnio zmieniony 4 lutego 08, 22:37 przez Akwaryb, łącznie zmieniany 1 raz.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości