ramirezy czy kakadu?

Awatar użytkownika
Spaiky
Ryba
Ryba
Posty: 137
Rejestracja: 22 maja 04, 12:39
Lokalizacja: Częstochowa

ramirezy czy kakadu?

Postautor: Spaiky » 10 listopada 04, 10:21

Czy ktoś hodował te dwa gatunki jednocześnie? Mam parkę ramirezek i zastanawiam sie czy dokupić jeszcze jedną czy może 1+2 kakadu. Akwarium 112 litrów, w miarę zarośniete, kilka kryjówek. Ramirezki pływają sobie po całym akwarium i nie chce tego zakłócić. Czy kakadu z swej natury nieco agresywne nie będą przeganiały ramirezek przez co akwarium stanie się podzielone na rewiry? Jeśli dokupię jeszcze parkę ramirezek to co się stanie (zamiast oczywiście kakadu)?
Ostatnio zmieniony 15 listopada 04, 21:36 przez Spaiky, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Asssieńka
Narybek
Narybek
Posty: 49
Rejestracja: 20 maja 04, 16:47
Lokalizacja: Elbląg

Re: ramirezy czy kakadu?

Postautor: Asssieńka » 10 listopada 04, 10:44

Ja mam właśnie od niedawna zbiornik 80l dla ramirezek, kakadu i neonów i wszystko jest wporządku. Pływa u mnie 20 neonów i po parce kakadu i ramirezek. Ryby wogule sie sobą nie interesują albo pływają nawt razem. Dodam tylko że kakadu i ramcie są malutkie jeszcze więc nie wiadomo cobedzie jak podrosną.
POZDRAWIAM :wink:
Kwasna

Awatar użytkownika
kuba!!!
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1880
Rejestracja: 7 września 04, 13:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: ramirezy czy kakadu?

Postautor: kuba!!! » 10 listopada 04, 14:00

czesc.
Ramirezy i kakadu nic sobie nie zrobią co najwyzej obejmą niewielkie rejony i bedzie ok. Ale jesli bedziesz miał pecha przy kupnie ryb to mogą byc agresywne wiem bo tak mialem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dave
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 2000
Rejestracja: 1 września 04, 12:26
Lokalizacja: okolice Płońska

Re: ramirezy czy kakadu?

Postautor: Dave » 10 listopada 04, 16:43

Lepiej dokup parkę Ramirezek, albo zamiast tych dwóch par daj spory harem kakadu. Twój wybór.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 108 gości