wojna w kotniku

Awatar użytkownika
kasiaole
Narybek
Narybek
Posty: 64
Rejestracja: 24 sierpnia 04, 20:26
Lokalizacja: legionowo

wojna w kotniku

Postautor: kasiaole » 14 listopada 04, 13:44

mam kotnik 20l wpuściłam tam 2 gupikowew ciąży i niestety jedna zaczęła gryźć drugą, chciałam tam jeszcze dołożyć grubą samiczkę molinezji,ale nie wiem co w tej sytuacji robić; w ogólnym akwa nie zauważyłam żeby się gryzły,ale nie było szans na odchowanie młodych, bo zostały zjadane zanim je odłowiłam; czy przyczyną jest to ,że kotnik jest zbyt mały, czy to że samice są w różnych etapach ciązy; dołożyłam tam na powierzchnię rosliny plywające,ale to raczej żeby male miały gdzie się chować.....nie wiem co z samicami, na razie wyjęłam jedną
Kasiaole
130L, 5neonów inessa, 4 radostomusy,3tertry cesarskie, 4 razbory klinowe,1kiryśnik, 2kiryski panda,2 kiryski spizowe,3 jarzeńce,2 zbrojniki niebieskie,2platki koralowe, 6 gupików, 4 krewetki

Awatar użytkownika
august8
Ryba
Ryba
Posty: 270
Rejestracja: 1 czerwca 04, 11:33
Lokalizacja: Andrychów

Re: wojna w kotniku

Postautor: august8 » 14 listopada 04, 17:52

możesz wsadzić do kotnika szybe dzielącą obie ryby zachowanie to jest częste u gupików ale nie wiem dla czego :ok:

Awatar użytkownika
skalny17
Ikra
Ikra
Posty: 14
Rejestracja: 14 listopada 04, 16:20
Lokalizacja: tychy

Re: wojna w kotniku

Postautor: skalny17 » 14 listopada 04, 19:03

moze jedna juz sie kocila a druga byla tak spragniona zarciaD::D:D:D

Awatar użytkownika
kasiaole
Narybek
Narybek
Posty: 64
Rejestracja: 24 sierpnia 04, 20:26
Lokalizacja: legionowo

Re: wojna w kotniku

Postautor: kasiaole » 14 listopada 04, 21:11

nie żadna się jeszcze nie kociła
Kasiaole
130L, 5neonów inessa, 4 radostomusy,3tertry cesarskie, 4 razbory klinowe,1kiryśnik, 2kiryski panda,2 kiryski spizowe,3 jarzeńce,2 zbrojniki niebieskie,2platki koralowe, 6 gupików, 4 krewetki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości