Wspolne wyjscie na wystawe w Wawie

Matt
Ikra
Ikra
Posty: 8
Rejestracja: 6 października 04, 10:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wspolne wyjscie na wystawe w Wawie

Postautor: Matt » 22 lutego 05, 23:32

spedzanie zimy w miescie ma swoje plusy, wreszcie osobiscie udalem sie na wystawe, a nie jak dotychczas znalem ja ze sprawozdan i relacji 8)
niestety moje rozczarowanie przeszlo najsmielsze oczekiwania :!: nie to zebym sie tak madrzyl, ale mysle ze jakbysmy kilka osob zebrali z tego forum i wystawili swoje baniaki, to powstalaby o wiele lepsza i ciekwasza wystawa. w palacu tak jak pisal agiel poza dyskami (naprawde ladne), plaszczakami i herosami sp red nie bylo zbyt wielu ciekawych rzeczy :(
to takie tylko moje osobiste refleksje w tym temacie.

a to pifko to wybaczcie, niestety zycie bywa okrutne. podczas wycieczki do zoo (ktora mam nadzieje sie odbedzie) obiecuje ze wylamywac sie juz nie bede :D
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Aigel
Administrator
Administrator
Posty: 2852
Rejestracja: 19 maja 04, 10:41
Lokalizacja: Warszawa/Legionowo

Re: Wspolne wyjscie na wystawe w Wawie

Postautor: Aigel » 23 lutego 05, 13:21

A gdzie zdjecia reszty wycieczki :?: :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
kuba!!!
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1880
Rejestracja: 7 września 04, 13:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wspolne wyjscie na wystawe w Wawie

Postautor: kuba!!! » 23 lutego 05, 15:05

mi kilka wyszlo i moge ci je podeslac
Obrazek

Idzikowski
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 634
Rejestracja: 19 maja 04, 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wspolne wyjscie na wystawe w Wawie

Postautor: Idzikowski » 23 lutego 05, 17:36

co niektorzy aspoleczni pili napoj gazowany
- pijaki jedne :ok:


Ale zadnych laskow nie było
- no jak nie ... a Pani z MA to co ... ma niezły trick - dostaniesz gazete jak mnie zaprosisz na kawe hę ? :ok:


ogolnie bylo bardzo milo
- no było było - a nafajniejsze były pysie, które spędził równie miło jak my ten czas kole 3-3,5h stojąc nieruchomo pionowo do góry - hehe :mrgreen:


No a tak poza tym - Zooooooo ... koniecznie do Zoo ... Aigel - pamiętaj przyjrzeć się rurom od filtrów - uśmiałem się wtedy ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości