KOSIARKI ???

zeberek
Ryba
Ryba
Posty: 172
Rejestracja: 6 stycznia 07, 21:33

Re: KOSIARKI ???

Postautor: zeberek » 29 stycznia 07, 15:51

no wiec,przepraszam ze podpinam sie pod temat ale chcę zadać parę pytan związaną z glonożernymi rybkami...czy prócz glonów kosiarki spożywają pokarm dla innych ryb??
i czy opaczki są dobre do resztek z dna akwarium...
mam jeszcze jedno pytanie ooo otoski w każdym sklepie zoologicznym w jakim byłem nigdy nie widziałem ich(otosków)czy one jakoś inaczej są nazywane w sklepach??thx

h4rrY
Ryba
Ryba
Posty: 126
Rejestracja: 30 grudnia 06, 14:36
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: KOSIARKI ???

Postautor: h4rrY » 29 stycznia 07, 18:41

Jeśli chodzi o otoski, to mogą występować jeszcze pod nazwą łacińską, inną raczej nie... I nie przejmuj się że nie widziałeś ;p. W moim mieście zoologicznych jest chyba 5 zoologicznych, a otoski mają tylko w jednym ;p

Awatar użytkownika
Filip01
Ryba
Ryba
Posty: 208
Rejestracja: 28 listopada 06, 18:03
Lokalizacja: Piła

Re: KOSIARKI ???

Postautor: Filip01 » 29 stycznia 07, 21:34

I co ma piernik do wiatraka. Temat jest o kosiarkach, a tu widze pytanie o nierozmnażająych się gurami.
Errare humanum est...

Kleo
Ryba
Ryba
Posty: 169
Rejestracja: 27 stycznia 07, 12:56
Lokalizacja: Mełgiew

Re: KOSIARKI ???

Postautor: Kleo » 1 lutego 07, 13:57

A-kara oki... Tylko bez nerwów, bo nie dojdziemy do porozumienia.
Jestem Kasia, mam 11 lat. Interesuję się różnymi rzeczami, a najbardziej rybkami, chartami i piłką nożną.

skalar11
Ryba
Ryba
Posty: 134
Rejestracja: 18 grudnia 06, 19:19

Re: KOSIARKI ???

Postautor: skalar11 » 5 lutego 07, 17:54

A-kara tobie by się chciało szukać tematów sprzed 2lat.

Awatar użytkownika
A-kara
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1760
Rejestracja: 5 marca 05, 22:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: KOSIARKI ???

Postautor: A-kara » 5 lutego 07, 19:16

Kleo, przecież ja ci tylko napisałam żebyś nie odkopywała tematów. Przecież sie nie denerwuję, jesteś tu nowa. :wink: skalar11, coś ci sie nie podoba? :) Jeszcze jedna twoja durna uwaga (nie mówie tyko o tym poście) to bekniesz 3 ostrzeżenie,a tym samym zakaz pisania i ukojenie moich nerwów.
A long time ago, we used to be friends...
Antonio Banderas... <3 Twoja ja :> :* ...

skalar11
Ryba
Ryba
Posty: 134
Rejestracja: 18 grudnia 06, 19:19

Re: KOSIARKI ???

Postautor: skalar11 » 7 lutego 07, 16:29

o jakich postach mówisz pomyślała byś że mogę mieć inne zdanie od ciebie.Ale skoro zamiast wytłumaczenia mi twoich poglądów to mi grozisz.

[ Dodano: 2007-02-07, 16:32 ]
A jak tobie się coś nie podoba to nie czytaj moich postów

Kleo
Ryba
Ryba
Posty: 169
Rejestracja: 27 stycznia 07, 12:56
Lokalizacja: Mełgiew

Re: KOSIARKI ???

Postautor: Kleo » 8 lutego 07, 18:32

A-kara pisze: Przecież sie nie denerwuję, jesteś tu nowa.

Aha... sory A-kara. Trochę mnie uniosło. Ale skalar11 sie rozpisał. To kontynuujemy gadanie o kosiarkach, czy zamykamy temat? Bo w szczególności mam pewne pytanka na ich temat. Pozdro.

[ Dodano: 2007-02-08, 18:33 ]
Filip01 pisze:Temat jest o kosiarkach, a tu widze pytanie o nierozmnażająych się gurami.
Sorki. Napisałam tam, gdzie nie powinnam.
Jestem Kasia, mam 11 lat. Interesuję się różnymi rzeczami, a najbardziej rybkami, chartami i piłką nożną.

Pablo23
Ryba
Ryba
Posty: 221
Rejestracja: 22 stycznia 07, 10:57
Lokalizacja: Tychy

Re: KOSIARKI ???

Postautor: Pablo23 » 9 lutego 07, 10:31

wiecie co ... najpierw pomyślcie czy to jest interia i czateria czy forum dla poważnych ludzi!!?? wydaje mi się, że jeżeli mamy do siebie jakieś uwagi to po to są prywatne wiadomości!! Te słowa nie są potrzebne... każdy ma prawo do swojego zdania..oczywiście nie należy przeginać z popisywaniem się, ale ludzie.....opanujcie się!! pozdrawiam...

Kleo
Ryba
Ryba
Posty: 169
Rejestracja: 27 stycznia 07, 12:56
Lokalizacja: Mełgiew

Re: KOSIARKI ???

Postautor: Kleo » 9 lutego 07, 12:35

Ok
Jestem Kasia, mam 11 lat. Interesuję się różnymi rzeczami, a najbardziej rybkami, chartami i piłką nożną.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości