Ramirezki, problem z samcem.

Awatar użytkownika
tiyo
Ryba
Ryba
Posty: 306
Rejestracja: 23 stycznia 10, 12:19
Lokalizacja: grybów

Ramirezki, problem z samcem.

Postautor: tiyo » 11 listopada 10, 17:00

Mam pytanie. kilka tygodni temu "odeszła" samiczka ramirezka, od tego czasu zauważyłem że samiec stał się jakby powolny wcześniej dumnie pływał z czubem na grzbiecie a teraz jest opadnięty kolory jakby inne po prostu wygląda jakby był chory. Czy może być to spowodowane brakiem płci przeciwnej?

Awatar użytkownika
leopard33
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 922
Rejestracja: 4 października 08, 18:23
Lokalizacja: WaWa

Re: Ramirezki, problem z samcem.

Postautor: leopard33 » 11 listopada 10, 18:07

Przecież nie przez przypadek jego zachowanie zmieniło się akurat po "odejściu" samiczki, no chyba że z resztą ryb też masz problem czyli jakieś choróbsko się przyplątało.
[42,5l]: Crystal Red, Red Cherry
[73,5l]: 1+3 Betta splendens
[243l]: 1+1Thorichthys maculipinnis, 1+1 Cryptoheros sp. 'honduras red point', 1+3 Ancistrus red

Awatar użytkownika
tiyo
Ryba
Ryba
Posty: 306
Rejestracja: 23 stycznia 10, 12:19
Lokalizacja: grybów

Re: Ramirezki, problem z samcem.

Postautor: tiyo » 11 listopada 10, 18:39

No właśnie tylko on reszta rybek spoko. Czyli rozumiem odpowiedź jest jedna tak jak myślałem ale lepiej się upewnić.

Kudłaty
Ryba
Ryba
Posty: 142
Rejestracja: 15 maja 10, 16:29

Re: Ramirezki, problem z samcem.

Postautor: Kudłaty » 11 listopada 10, 19:16

No jeśli jest tak jak piszesz to zakładam że z akwa pod każdym względem jest tak jak powinno być, jeśli tak to proponuje dokupić samczykowi 2-3 samiczki, tak aby wybrał sobie nową panienkę, a pozostałe oddać do sklepu. ;)

pozdrawiam

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 92 gości