Zwariowały?

Maksymilian22
Ikra
Ikra
Posty: 6
Rejestracja: 16 lutego 19, 17:18

Zwariowały?

Postautor: Maksymilian22 » 24 lutego 19, 23:15

Witam ..
Wczoraj w akwarystycznym sklepie kupilem male sumy ktore przypminaja rekiny... Na boku akwarium mam lustro i caly czas gdy jest jasno akwarium miotaja sie do tego lustra nie wiem jak to okreslic no próbują wpłynąć do lustra gdy zgasze swiatlo momentalnie przestaja i plywaja normalnie jest to troche denerwujące. Moim zdaniem one widza siebie i jakos tak reaguja... Czy nie mam racji? Jesli ktos wie cos na ten temat to prosze o odpowiedz akwarium jest spore 200l. Zrobilem zdjecie ale chyba nie ma sensu wrzucac tu...

Prosze o pomoc
Pozdrawiam Maksymilian

Pisz poprawnie! Osama.

Awatar użytkownika
Anka cyganka
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 742
Rejestracja: 4 października 16, 21:32

Re: Zwariowały?

Postautor: Anka cyganka » 25 lutego 19, 21:13

Proponuję oddać te ryby bo 200l to za małe na nie

Awatar użytkownika
osama
Moderator
Moderator
Posty: 11176
Rejestracja: 8 listopada 04, 14:54
Lokalizacja: Oława

Re: Zwariowały?

Postautor: osama » 26 lutego 19, 07:28

Jeśli kupiłeś sumy rekinie - pangę, to proponuję postawić basen dla tych ryb. Rosną do metra. Jeśli kupiłeś brzanki rekinie, to wystarczy akwarium długości 3m.
Podejrzewam, że jednak to te pierwsze, będą wariować, są płochliwe i wystraszone potrafią narobić bałaganu w akwarium i zrobić sobie krzywdę. Podchowaj sobie je do 30cm a potem na patelnię. Lustro usuń.
Akwaria kiedyś: 240l 72l 3x28,8l 112l Obecnie: 72, 105, 750, 725l ;)
http://www.siepomaga.pl/
Na pewno, naprawdę, od razu, po prostu, na razie, hodowca, reguła, rzadko, żaden, w ogóle, włączać, co najmniej...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości