Akwarium 72l

Przemo35
Ikra
Ikra
Posty: 5
Rejestracja: 2 lutego 21, 22:39

Akwarium 72l

Postautor: Przemo35 » 9 lutego 21, 21:25

Obsada :
2xwelonki
2xbrzanki
2xsum rekini
12xneonki
3x skalar
4xdanio
Pytanko mam, czy bojownik mógłby być do tych rybek czy nie za bardzo? Tak żeby nikomu nic się nie stało :lol:

bozek886
Ryba
Ryba
Posty: 139
Rejestracja: 21 października 17, 09:43

Re: Akwarium 72l

Postautor: bozek886 » 9 lutego 21, 21:31

Badania były?

jurkin
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 598
Rejestracja: 11 stycznia 15, 21:07
Lokalizacja: Gródek

Re: Akwarium 72l

Postautor: jurkin » 9 lutego 21, 21:48

Przemo35 pisze:Obsada :
2xwelonki
2xbrzanki
2xsum rekini
12xneonki
3x skalar
4xdanio
Pytanko mam, czy bojownik mógłby być do tych rybek czy nie za bardzo? Tak żeby nikomu nic się nie stało :lol:

Nie!

jurkin
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 598
Rejestracja: 11 stycznia 15, 21:07
Lokalizacja: Gródek

Re: Akwarium 72l

Postautor: jurkin » 9 lutego 21, 21:49

bozek886 pisze:Badania były?

U lekarza?

Przemo35
Ikra
Ikra
Posty: 5
Rejestracja: 2 lutego 21, 22:39

Re: Akwarium 72l

Postautor: Przemo35 » 9 lutego 21, 22:32

bozek886 pisze:Badania były?

Jestem świeżym akwarysta dlatego pytam,a ty wyjeżdżasz mi z badaniami... Dobrze że ty wszystko idealnie wiesz...

jurkin
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 598
Rejestracja: 11 stycznia 15, 21:07
Lokalizacja: Gródek

Re: Akwarium 72l

Postautor: jurkin » 10 lutego 21, 07:52

Przemo35 pisze:
bozek886 pisze:Badania były?

Jestem świeżym akwarysta dlatego pytam,a ty wyjeżdżasz mi z badaniami... Dobrze że ty wszystko idealnie wiesz...

Przepraszam, ale też wszystkiego nie wiem, a jak na przykład nie wiem czy ryba którą chcę zakupic nadaje się do mojego akwarium to sprawdzam w sieci PRZED ZAKUPEM, pełno tego jest. Poczytaj o wymaganiach ryb których masz, a zrozumiesz o co mi chodzi.
Pokaż wyniki tych badań, bo że były nikomu ni czego nie mówi.

Arturrro
Ryba
Ryba
Posty: 246
Rejestracja: 6 lutego 18, 19:56

Re: Akwarium 72l

Postautor: Arturrro » 10 lutego 21, 15:34

Przemo35 pisze:Obsada :
Pytanko mam, czy bojownik mógłby być do tych rybek czy nie za bardzo? Tak żeby nikomu nic się nie stało :lol:


Odpowiadając na Twoje pytanie bez komentowania wszystkiego wokół odpowiedź brzmi nie. Bojownik na dłuższą metę nie nadaje się do akwarium towarzyskiego, ponieważ może (ale nie musi, nie ma na to reguły) być agresywny wobec innych ryb. Idąc w drugą stronę może on się również stać ofiarą innych ryb i z jego ładnego welonu zostaną strzępy bo niestety mogą być podgryzane przez inne rybki.

bozek886
Ryba
Ryba
Posty: 139
Rejestracja: 21 października 17, 09:43

Re: Akwarium 72l

Postautor: bozek886 » 4 kwietnia 21, 07:52

Nie było mnie trochę. Przepraszam.

Tu się nie trzeba znać. Wystarczy mieć trochę oleju w głowie i przeczytać coś o towarze, jaki chcesz kupić
Celowo używam słowa towar, bo nie sądzę, żebyś przy takim podejściu do sprawy traktował ryby jako żywe stworzenia. Inni piszą Ci tu o zachowaniach społecznych ryb, ale zanim do tego dojdziemy, to warto wspomnieć, że nie jesteś w stanie zapewnić odpowiedniej temperatury dla całości, albo może to, że sum rekini, to ryba w naturze osiągająca metr długości i nie nadaje się do trzymania w akwarium?! Wiedział byś to wszystko i wiele więcej, gdybyś był choć trochę odpowiedzialny i chociaż raz wpisał w wyszukiwarce nazwę każdej ryby z Twojego akwarium.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości