mieczyk <ona> ma plamke ;(

Maniek
Narybek
Narybek
Posty: 27
Rejestracja: 4 sierpnia 04, 22:22

mieczyk <ona> ma plamke ;(

Postautor: Maniek » 23 sierpnia 04, 16:34

Ludzie moja samica mieczyka ma "na głowie' jakas ciemna plamke, cos takiego jakby sie "wytarlo" , albo takie cos jakby padal na nia cień ?? ma taka lekka rownież na tylniej pletwie ale tak lekko ... jakby to bylo normalne to bym nic z tego nie robil ale wole sie upewnic!
czekam na ODP:) NARAZIE!!

Awatar użytkownika
Locter
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 700
Rejestracja: 7 sierpnia 04, 02:18
Lokalizacja: Limerick

Re: mieczyk <ona> ma plamke ;(

Postautor: Locter » 23 sierpnia 04, 22:56

Maniek po pierwsze: czy twoja ryba ma te plamki od zawsze? :D No bo wiesz mieczyki są w dzisiejszych czasach bardzo różnie ubarwione, wszystkie kolory tęczy oprócz chyba różowego, więc wcale bym się nie zdziwił jeśli twój mieczyk miałby jakies dwie kropki :wink: . Chyba, że te plamki pojawiły się nagle, to zapewne jakaś choroba. Jak coś to opisz dokładniej objawy i zachowanie ryby, wtedy coś zaradzimy.
Ciężko myśle o akwarium...

Awatar użytkownika
amisu
Ikra
Ikra
Posty: 3
Rejestracja: 24 sierpnia 04, 01:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: mieczyk <ona> ma plamke ;(

Postautor: amisu » 24 sierpnia 04, 02:20

Moze sie gdzies otarła/uderzyła? Jesli masz niezaduze akwa i bojowego samca mieczyka lub inną agresywną rybe to mogłą ona pogonic mieczyczke i ta uciekając mogła sobie cos zrobic.....
Palety i pielegniczki w 412l.
Zapraszam na www.akwarystyka.com.pl

Maniek
Narybek
Narybek
Posty: 27
Rejestracja: 4 sierpnia 04, 22:22

Re: mieczyk <ona> ma plamke ;(

Postautor: Maniek » 24 sierpnia 04, 09:11

Ona zachowuje sie normalnie! W akwa nie mam zadnej agresywnej rybki, samiec mieczyk jest spokojny, mam jeszcze samiczke bojownika ktora ciagle obserwuje ale ona tez jests spokojna!
Zakladam ze ta plamka jest od poczatku chyba ze zacznie sie cos z nia dzialo to do was napisze!pozdrawiam

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości