Otosek

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z chorobami ryb powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów. Tematy odbiegające od standardów będą usuwane.
tunele
Ikra
Ikra
Posty: 10
Rejestracja: 25 lipca 14, 19:39

Otosek

Postautor: tunele » 28 lipca 14, 21:34

Witam,
mam pewne watpliwosci..
Otosek pływa, je, tylko wyglada podejrzanie :<
Obrazek

Czy zaznaczone miejsca to siedlisko jakiejs choroby? U innych otoskow nie widać takiego "śluzu" - wczoraj zauwazylem, dzisiaj nie widze aby glut sie powiekszyl.

w akwa jest glonojad syjamski i raczek pomaranczowy mozliwe ze po prostu go skubnelo cos?
:zly:

z gory dzieki!

malami90
Narybek
Narybek
Posty: 88
Rejestracja: 7 stycznia 14, 09:11

Re: Otosek

Postautor: malami90 » 30 lipca 14, 22:01

nie miał tego wcześniej? Mnie to nie wygląda na skubniecie. Mój otosek miał bardzo podobne tylko że ja już go takiego kupiłam i nie zauważyłam. Po ok3 tygodniach zdechł:( ale nie będę Cię straszyć bo nie wiem co to dokładnie jest.
malutka

tunele
Ikra
Ikra
Posty: 10
Rejestracja: 25 lipca 14, 19:39

Re: Otosek

Postautor: tunele » 31 lipca 14, 11:11

miał problemy z aklimatyzacją, ale poradził sobie z nimi, jednak widać,że zdążyło juz go coś zaatakować.

narośl się powieksza, a mały dostaje godzine kapieli w fmc dziennie (0,5ml / L)


po wyjeciu chorego z pojemniczka szpitalnego stwierdzam brak białej narośli - maluch jedynie troche wyblakł :niewiem:

Wróć do „Choroby”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości