swietluwki osram

Awatar użytkownika
tomsonit
Narybek
Narybek
Posty: 47
Rejestracja: 8 sierpnia 04, 15:40
Lokalizacja: Białogard

swietluwki osram

Postautor: tomsonit » 6 maja 05, 10:56

Czy swietlowki OSRAM Fluora L 15 W/77, nadaja sie do akwarium roslinnego ??
czy polecacie cos innego

[ Dodano: 2005-05-06, 12:00 ]
acha, dodam jeszcze ze tw swietlówki maj fioletowa barwe, chyba bedzie lepiej kupic, Life glo i Power Glo, lub Philips aquarelle ??

co wy na to ?

Awatar użytkownika
Dave
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 2000
Rejestracja: 1 września 04, 12:26
Lokalizacja: okolice Płońska

Re: swietluwki osram

Postautor: Dave » 6 maja 05, 14:14

Ja osobiscie Osrama Fluora nie polecam, znacznie lespza jest Aquarellka, a chyba kosztje tle samo. Moim zdaniem najlepsze polaczenie to Hagen Life Glo i Flora Glo.

ewelinka111
Ikra
Ikra
Posty: 12
Rejestracja: 21 września 09, 17:06

Re: swietluwki osram

Postautor: ewelinka111 » 11 lutego 10, 20:14

Dave pisze:Ja osobiscie Osrama Fluora nie polecam, znacznie lespza jest Aquarellka, a chyba kosztje tle samo. Moim zdaniem najlepsze polaczenie to Hagen Life Glo i Flora Glo.



witam . mam pytanko co do oswietlenia . mam taka samą jarzeniówke do akwarium 63 litry :roll: po przeczytanaiu postu zastanawiam sie czy co mam zrobic dokupic nowa jak polecacie czy wymienic na dwie nowe????

Awatar użytkownika
Rama
Fish Master
Fish Master
Posty: 1313
Rejestracja: 4 stycznia 05, 12:16
Lokalizacja: Św-ce/Chorzów

Re: swietluwki osram

Postautor: Rama » 13 lutego 10, 17:47

Ewelinko... Gdzie ten temat znalazłaś... Że są jeszcze ludzie którzy nim zaczną coś pisać szukają odpowiedzi na forum... Chwała im za to.

Ja bym na Twoim miejscu nie inwestował w Hagena świetlówki... Płaci się za markę, a Philipsa można także kupić i to dużo taniej. Efekt podobny.
Na forum na temat oświetlenie i połączenia ich w jedną całość jest wiele tematów.

ewelinka111
Ikra
Ikra
Posty: 12
Rejestracja: 21 września 09, 17:06

Re: swietluwki osram

Postautor: ewelinka111 » 13 lutego 10, 19:41

[quote="Rama"]Ewelinko... Gdzie ten temat znalazłaś... Że są jeszcze ludzie którzy nim zaczną coś pisać szukają odpowiedzi na forum... Chwała im za to.

Ja bym na Twoim miejscu nie inwestował w Hagena świetlówki... Płaci się za markę, a Philipsa można także kupić i to dużo taniej. Efekt podobny.
Na forum na temat oświetlenie i połączenia ich w jedną całość jest wiele tematów.[/quote

dziekuje za zainteresowanie :) całe szczęśćie że są ludzie dobrej woli i podali mi wskazówki :dzieki: oswietlenie to czarna magia :)))]

Pisz poprawnie, używaj polskich znaków. sajki
Ostatnio zmieniony 13 lutego 10, 19:49 przez ewelinka111, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Sprzęt”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości