Obsada 26l

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z obsadą zbiornika powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów.
Awatar użytkownika
Monka00
Ryba
Ryba
Posty: 114
Rejestracja: 4 stycznia 06, 17:43
Lokalizacja: Radzionków

Obsada 26l

Postautor: Monka00 » 16 marca 06, 14:16

Zastanawiam się nad nową obsadą- gupików już nie ma ;) (oddałam do szkoły). Myślałam nad Razborami, ale im więcej o nich w necie przeczytałam tym bardziej się do nich zniechęcałam, potem myślałam nad Bystrzykami ozdobnymi, ale z nimi tak samo jak z Raborkami. I właśnie wczoraj wpadłam na genialny (chyba) pomysł- Bojownik (że wcześniej na to nie wpadłam). Zastanawiam się co do niego. Czy mogła bym dać kiryski (jakiś mały gatunek) i np. otoski? Co sądzicie o takim zestawieniu? Jeżeli tak to w jakich ilościach? A może lepiej zamiast otosków krewetki? Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Dave
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 2000
Rejestracja: 1 września 04, 12:26
Lokalizacja: okolice Płońska

Re: Obsada 26l

Postautor: Dave » 16 marca 06, 14:30

Tak, jeśli mówisz o jednym bojowniki. Nie ma tam miejsca na harem i brygadę czyszczącą. Myślę, że możesz dac tam bojownika i 5 kirysków panda. Jeśli wolisz krewetki to możesz je dać, ale niewiem, czy krewetek Red Cherry (i innych kolorowych) nie będzie męczył. Często się zdarza, że bojowniki męczą najbardziej barwne ryby biorąc je za konkurencje, którą samczyk automatycznie chce zabić.

Bystry
Ryba
Ryba
Posty: 161
Rejestracja: 30 lipca 05, 18:56
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Obsada 26l

Postautor: Bystry » 16 marca 06, 16:54

A ja twierzdze ze 26l wystarczy na jednego sama i dwie samice duzo kryjówek i bedzie spoko:) Tak mi sie wydaje :-) a kiryski to najlepiej panda lub Otoski chociaż wiekszymi "smakoszami" glonów ja otoski :) bojki to naprawde fajne rybcie :) :ok:
Tetra Tec Ex 1200...:) nowy nabytek:D

Awatar użytkownika
Monka00
Ryba
Ryba
Posty: 114
Rejestracja: 4 stycznia 06, 17:43
Lokalizacja: Radzionków

Re: Obsada 26l

Postautor: Monka00 » 17 marca 06, 19:39

Dzięki. Temat już nie aktualny. Jednak zdecydowałam się na razbory :) - ah... kobieta zmienną jest :lol:

pozdrawiam :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości