[24l] Akwa Monki

Awatar użytkownika
A-kara
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1760
Rejestracja: 5 marca 05, 22:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: [24l] Akwa Monki

Postautor: A-kara » 8 kwietnia 06, 22:14

Czarne tlo bylo zdecydowanie lepsze. A ta trawka ktora kupilas to chyba sagitaria subulata albo lilaleopsis brazylijski.
A long time ago, we used to be friends...
Antonio Banderas... <3 Twoja ja :> :* ...

Awatar użytkownika
Monka00
Ryba
Ryba
Posty: 114
Rejestracja: 4 stycznia 06, 17:43
Lokalizacja: Radzionków

Re: [24l] Akwa Monki

Postautor: Monka00 » 17 kwietnia 06, 12:56

Zmieniłam spowrotem na czarne tło, ale napadło mnie teraz na strukturalne zewnetrzne. No i sie pofatygowałam, znalazłam styropian i dałam się do roboty.
Oceńcie efekty:
Obrazek
A to samo tło:
Obrazek
Mi osobiście bardziej podoba się te co teraz mam. Z tym czarnym było tak jakoś ponuro.

Wczoraj wieczorem odkryłam, że chyba mam ślimaki. Takie małe (ok. 2 mm), bardzo powoli porusza się po szybie, i jak patrzałam na to przez lupę to widziałam jego hmm... otwór gębowy, który ciągle zamykał sie i otwierał...lol, a on sam był pod taką przezroczystą osłonką :niewiem: Jeżeli sie okaże, że to napewno ślimaki to podejmę radykalne kroki aby je usunąć. Poczytałam sobie już o zwalczaniu plag, więc jestem przygotowana na 'wojnę' ;) To tyle.

Eh... za niedługo będzie restart, bo za jakis tydzien, dwa u mnie w pokoju będzie remont i będę musiała wynieść akwa na jakiś czas, ale przy okazji zmienię trochę ułożenie korzenia i roślin. A i Razborka pójdzie bye, bye... a do akwa wpuszczę Bojownika :)

Pozdrawiam :)

Mokun
Narybek
Narybek
Posty: 97
Rejestracja: 26 marca 06, 14:52
Lokalizacja: Kraków

Re: [24l] Akwa Monki

Postautor: Mokun » 17 kwietnia 06, 14:54

Ładne akwa i tez bardzo ladnie zarosniete i urzadzone!! Brawo

Awatar użytkownika
A-kara
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1760
Rejestracja: 5 marca 05, 22:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: [24l] Akwa Monki

Postautor: A-kara » 17 kwietnia 06, 15:49

No Monka,musze przyznac ,ze co zmiana to lepiej. Bardzo ladnie wyszlo ci to tlo. Ja bym jednak odslonila bardziej tyl i dala nizsze rosliny :) Moze z tylu jakis maly nurzaniec?
A long time ago, we used to be friends...
Antonio Banderas... <3 Twoja ja :> :* ...

Awatar użytkownika
sylwia14
Ryba
Ryba
Posty: 233
Rejestracja: 12 sierpnia 05, 11:40
Lokalizacja: Gorlice

Re: [24l] Akwa Monki

Postautor: sylwia14 » 17 kwietnia 06, 19:15

e no naprawdę fajnie wyszło ci to tło chociaz jak było czarne to też bylo ladnie. No co zmiania to lepiej wygląda twoje akwa. Gratuluję :ok:
45l aqua sarny [teraz nowe fotki!!] ---> http://www.aquaforum.pl/viewtopic.php?p=31838#31838 --->wypowiadajcie się ;)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości