Akwarium a wakacje?

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z uprawą roślin akwariowych powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów.
Awatar użytkownika
lilakwarystka7
Ikra
Ikra
Posty: 12
Rejestracja: 27 maja 20, 16:54

Akwarium a wakacje?

Postautor: lilakwarystka7 » 12 lipca 20, 11:38

Hej, dzisiaj wyjeżdżam na kilka dni i nie wiem co zrobić z akwarium. Na szczęście jest jeszcze puste, także o pożywienie i zwierzęta się nie martwię. Gorzej ze światłem. Nie zdąże już zakupić regulatora, bo wyjazd na totalnym spontanie. Co zrobić, gdy nie mam zabardzo osoby która w dobrych godzinach mi wyłączy i włączy światło? Normalnie zapalam je o 11, gaszę o 22. Niestety o 11 nikogo nie będzie w domu. Pomóżcie, muszę coś zorganizować w ciągu kilku godzin.

Awatar użytkownika
Hunter
Administrator
Administrator
Posty: 11854
Rejestracja: 25 stycznia 09, 17:25
Lokalizacja: NW
Kontaktowanie:

Re: Akwarium a wakacje?

Postautor: Hunter » 13 lipca 20, 12:10

No jak nie ma nikogo kto przypilnuje akwarium to chyba automatyka w postaci programatora to jedyne rozwiązanie. W Castoramie dostępne od ręki za 20-30zł. Widziałem też w neonet, mediaexpert, mediamart i euro. Pewnie dostaniesz w większości sklepów AGD i RTV.
Neon Innesa piszemy wielką literą, podobnie jak Endlera, Ramireza, Blehera i inne nazwy ryb pochodzące od nazwiska.
Ponadto "Innesa" piszemy przez dwa "n" i jedno "s".

Moje akwaria:
1. Czterdziestka-piątka
2. Było LT, jest CW:

Zapraszam na Oficjalny FanPage naszego forum! Kliknij "Lubię To!"

Cykl azotowy w akwarium- w pigułce

Inspirujesz I Fascynujesz
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Rośliny”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości