Pokrywa aqua szut

LemonHaze
Narybek
Narybek
Posty: 72
Rejestracja: 17 lipca 19, 10:23

Pokrywa aqua szut

Postautor: LemonHaze » 26 stycznia 20, 21:25

Witam,

Dostałem oto taką pokrywę aqua szuta 60cm,

https://zapodaj.net/5436cce4c2e11.jpg.html

tylko ta świetlówka to jak na moje oko jest bardzo słaba i w ogóle oświetla zbiornik tylko w jednym miejscu oczywiście wymiar zbiornika to 60x30x30. Moje pytanie to jak zmienić na większą świetlówkę? Co muszę kupić? I jak to zamontowac? Pomoże ktoś??

Lampa to, Tube Leddy ip68, 6W
Czy kupić po prostu taką tylko z większymi lumenami ?

Awatar użytkownika
Hunter
Administrator
Administrator
Posty: 11854
Rejestracja: 25 stycznia 09, 17:25
Lokalizacja: NW
Kontaktowanie:

Re: Pokrywa aqua szut

Postautor: Hunter » 28 stycznia 20, 19:29

No niestety te pokrywy nie dają dużego pola popisu... Najlepiej wywalić pokrywę i zastąpić ją belką oświetleniową, otwarte akwaria maja swój urok :)

A jak już bardzo chcesz zostać przy tej pokrywie, to wymiana lampy na większą (dłuższą o większej mocy), jednak proponuję zdemontować gniazdo i przesunąć je bardziej w lewo patrząc na zdjęcie, żeby świetlówkę umiejscowić na środku akwarium i oświetlała je równomiernie.
Neon Innesa piszemy wielką literą, podobnie jak Endlera, Ramireza, Blehera i inne nazwy ryb pochodzące od nazwiska.
Ponadto "Innesa" piszemy przez dwa "n" i jedno "s".

Moje akwaria:
1. Czterdziestka-piątka
2. Było LT, jest CW:

Zapraszam na Oficjalny FanPage naszego forum! Kliknij "Lubię To!"

Cykl azotowy w akwarium- w pigułce

Inspirujesz I Fascynujesz
Obrazek
Obrazek

LemonHaze
Narybek
Narybek
Posty: 72
Rejestracja: 17 lipca 19, 10:23

Re: Pokrywa aqua szut

Postautor: LemonHaze » 1 lutego 20, 19:52

Chodzi o to, że właśnie ona jest na środku a z tego co patrzyłem to największa moc takiej ledówki to 9W chyba, że źle patrzę:D

Wróć do „Sprzęt”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości