JAKIE RYBKI Z NEONKAMI I DANIO

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z obsadą zbiornika powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów.
brumik
Ikra
Ikra
Posty: 19
Rejestracja: 17 lutego 14, 19:34

JAKIE RYBKI Z NEONKAMI I DANIO

Postautor: brumik » 27 lipca 14, 13:37

Witam
jak w temacie prosze o podpowiedz jakie rybki mógł bym trzymać z Neonkami Innesa(6 szt)
Danio (2 szt) , Otoski (3szt) oraz ślimakami Helenka.Chciałem troche urozmaicić obsadę ale sie boje aby przyszli współlokatorzy nie gnebiliy obecnych rybek ani nie wytepiły Helenek.Miałem Gupiki ale coś one mi sie uchować nie mogą.Zbiornik 54 litry.

[/b]
Ostatnio zmieniony 28 lipca 14, 07:26 przez brumik, łącznie zmieniany 1 raz.

Baster
Narybek
Narybek
Posty: 43
Rejestracja: 5 lipca 14, 21:59

Re: JAKIE RYBKI Z NEONKAMI I DANIO

Postautor: Baster » 27 lipca 14, 18:25

Zarówno neony jak i danio to są ryby stadne, a Twoje akwarium jest za małe na dwa gatunki ławicowe. Ja proponuję zostać o ile oczywiście parametry wody będą odpowiednie, przy neonach Innesa i przy otoskach.

pawelk141
Ryba
Ryba
Posty: 293
Rejestracja: 6 marca 14, 12:13

Re: JAKIE RYBKI Z NEONKAMI I DANIO

Postautor: pawelk141 » 27 lipca 14, 22:12

Wybierz jeden gatunek albo danio albo neony i zwieksz liczbe do 10 na razie i zobaczysz jak sie beda zachowywac

Awatar użytkownika
Hunter
Administrator
Administrator
Posty: 11854
Rejestracja: 25 stycznia 09, 17:25
Lokalizacja: NW
Kontaktowanie:

Re: JAKIE RYBKI Z NEONKAMI I DANIO

Postautor: Hunter » 28 lipca 14, 07:27

Niestety baniak 54l jest zbyt mały na danio. O ile mówimy o Danio lamparcie, bądź Danio pręgowany.
Neon Innesa piszemy wielką literą, podobnie jak Endlera, Ramireza, Blehera i inne nazwy ryb pochodzące od nazwiska.
Ponadto "Innesa" piszemy przez dwa "n" i jedno "s".

Moje akwaria:
1. Czterdziestka-piątka
2. Było LT, jest CW:

Zapraszam na Oficjalny FanPage naszego forum! Kliknij "Lubię To!"

Cykl azotowy w akwarium- w pigułce

Inspirujesz I Fascynujesz
Obrazek
Obrazek

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości