Restart

LemonHaze
Narybek
Narybek
Posty: 72
Rejestracja: 17 lipca 19, 10:23

Restart

Postautor: LemonHaze » 7 marca 20, 12:21

Cześć

Juz minął tydzień czasu od założenia nowego akwarium z 60L na 112L, wlałem połowę wody ze starego akwarium i połowę odstanej wody kranowej i jeszcze połowa mi została w której pływają tam jeszcze ryby, planuje dzisiaj odlać wode w nowym akwa i dolac drugą połowę ze starego akwarium wraz z rybkami czy to wystarczający okres czasu na wpuszczenie ryb ? Miałem tam filtr wewnętrzny teraz mam kaskada trzymałem też gąbki z kaskady w starym akwarium przez tydzien czasu teraz juz chodzi w nowym akwa od tygodnia i planuje tez trochę stara gabke przepłukać w kaskadzie, parametry w wodzie zdają sie byc juz dobre no3-5 no2- prawie 0 ph w przedziale 6.9-7.2, woda jest jeszcze troszkę zielonkawa, ale juz sie klaruje na początku było gorzej na korzeniu widze już biały nalot którego mechaniczne skrobię co raz.. roślinki do glosia jako trawnik mech na korzeniach i pare innych 3 planowych roslin nie pamietam na daną chwilę nazw później ewentualnie znajde to dodam nazwy.. czy sądzicie, ze juz moge wpuścić ryby? To jest ten czas i moment ? ^^

LemonHaze
Narybek
Narybek
Posty: 72
Rejestracja: 17 lipca 19, 10:23

Re: Restart

Postautor: LemonHaze » 7 marca 20, 13:29

Odpowie ktoś? :)

Awatar użytkownika
Hunter
Administrator
Administrator
Posty: 11854
Rejestracja: 25 stycznia 09, 17:25
Lokalizacja: NW
Kontaktowanie:

Re: Restart

Postautor: Hunter » 7 marca 20, 19:34

Zasada wpuszczania ryb zawsze jest ta sama. NO3 i NH4/3 = 0, pod warunkiem, że wcześniej zauważalne były wartości niezerowe.
Neon Innesa piszemy wielką literą, podobnie jak Endlera, Ramireza, Blehera i inne nazwy ryb pochodzące od nazwiska.
Ponadto "Innesa" piszemy przez dwa "n" i jedno "s".

Moje akwaria:
1. Czterdziestka-piątka
2. Było LT, jest CW:

Zapraszam na Oficjalny FanPage naszego forum! Kliknij "Lubię To!"

Cykl azotowy w akwarium- w pigułce

Inspirujesz I Fascynujesz
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Woda”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości