[54] - dzień nie po dniu :)

Awatar użytkownika
Hunter
Administrator
Administrator
Posty: 11854
Rejestracja: 25 stycznia 09, 17:25
Lokalizacja: NW
Kontaktowanie:

Re: [54] - dzień nie po dniu :)

Postautor: Hunter » 6 lutego 13, 17:01

aqua_line, Ty się moim akwarium nie przejmuj ;] Jak zapewne widzisz w podpisie (lub nie) od jakiegoś czasu poluje na dobraną parkę pielęgniczek kakadu, albo boliwijskich. Wiesz dlaczego? :) Domyśl się :) Chcesz porozmawiać o obsadzie? Zapraszam do odpowiedniego działu. Trzymaj sobie A. baenschi w kranówce, guzik mnie to obchodzi ;] To tylko świadczy o Twojej niewiedzy ;]

aqua_line pisze:musisz mieć dobrą kranówkę
Uważasz, ze mikie, ma złą? Wystarczy robić jak Adam. Armata torfowa. W tym przypadku filtry RO nie są potrzebne o czym mówiłem na samym początku.

Adam od kiedy podajesz CO2 do BW? :mrgreen:

aqua_line pisze:przepraszam za ortografie już poprawiam

Ja też czuwam :)

aqua_line, rozwiewając Twoje wątpliwości. Akwarium biotopowe to nie tylko odpowiednie warunki, no chyba, że Ty masz biotypowe :D
Neon Innesa piszemy wielką literą, podobnie jak Endlera, Ramireza, Blehera i inne nazwy ryb pochodzące od nazwiska.
Ponadto "Innesa" piszemy przez dwa "n" i jedno "s".

Moje akwaria:
1. Czterdziestka-piątka
2. Było LT, jest CW:

Zapraszam na Oficjalny FanPage naszego forum! Kliknij "Lubię To!"

Cykl azotowy w akwarium- w pigułce

Inspirujesz I Fascynujesz
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
aqua_line
Narybek
Narybek
Posty: 95
Rejestracja: 20 lutego 09, 13:22

Re: [54] - dzień nie po dniu :)

Postautor: aqua_line » 6 lutego 13, 17:14

Hunter - czytanie ze zrozumieniem nic nie boli, widzę że masz problemy z tym (A. beanschi trzymałem w RO). Widzę że łatwo Cie wyprowadzić z równowagi...no nic ciesz się że jesteś moderatorem i możesz sobie na czerwono pogrubiać literki ;)... zapomniałeś pogrubić na czerwono "n" i skasować jednego "i" w "neon Iinnesa".

Hunter pisze:Jak zapewne widzisz w podpisie (lub nie) od jakiegoś czasu poluje na dobraną parkę pielęgniczek kakadu, albo boliwijskich. Wiesz dlaczego? :) Domyśl się :)


Domyślam się - pewnie chcesz się pozbyć krewetek ;)

Wracając do tematu.
Nie widzę nic złego w trzymaniu tych dwóch gatunków razem. Odnośnie wystroju i sprzętu: zbyt mało roślin - polecam jakieś microsorium, moczarkę, mchy na korzeń. Przydałoby się również więcej światła w akwarium - min. jeszcze jedna świetlówka.

mikie
Ikra
Ikra
Posty: 9
Rejestracja: 30 stycznia 13, 21:56

Re: [54] - dzień nie po dniu :)

Postautor: mikie » 7 lutego 13, 16:26

Dziekuje za wystarczajaco łopatologiczne wytłumaczenie argumentów za i przeciw i za wszystkie rady ;)

Rośliny są stopniowo dosadzane

Obrazek

Awatar użytkownika
aqua_line
Narybek
Narybek
Posty: 95
Rejestracja: 20 lutego 09, 13:22

Re: [54] - dzień nie po dniu :)

Postautor: aqua_line » 7 lutego 13, 16:40

Postaraj się usunąć grzałkę z pierwszego planu ;) Masz w akwa sporych rozmiarów korzeń za którym na pewno nie będzie jej widać.
Uparcie będę się dalej trzymał odnośnie tematu zwiększenia mocy oświetlenia (jeszcze jedna świetlówka nie zaszkodzi).

Awatar użytkownika
adam5454
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 871
Rejestracja: 24 grudnia 11, 19:04
Lokalizacja: Kisielów

Re: [54] - dzień nie po dniu :)

Postautor: adam5454 » 7 lutego 13, 16:48

aqua_line pisze:Uparcie będę się dalej trzymał odnośnie tematu zwiększenia mocy oświetlenia (jeszcze jedna świetlówka nie zaszkodzi).

Po co jak nie ma wymagających roślin ?

Kłącze anubiasa jest całe w żwirku ? To wyciąg go bo zgnije

Awatar użytkownika
aqua_line
Narybek
Narybek
Posty: 95
Rejestracja: 20 lutego 09, 13:22

Re: [54] - dzień nie po dniu :)

Postautor: aqua_line » 7 lutego 13, 17:01

adam5454 pisze:aqua_line napisał/a:
Uparcie będę się dalej trzymał odnośnie tematu zwiększenia mocy oświetlenia (jeszcze jedna świetlówka nie zaszkodzi).

Po co jak nie ma wymagających roślin ?


0,26W/L to według mnie i tak za mało nawet dla "mało" wymagających roślin...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości